> Friends Again > Články > Jak hubnou hvězdy seriálu Přátelé

Friends Again

JAK HUBNOU HVĚZDY SERIÁLU PŘÁTELÉ
Spy

Fígl Jennifer Aniston:
Slanina
Jak hubne: "Cvičím, což je pro mě droga, a dodržuji zónovou dietu," přiznává herečka. Tato dieta patří teď mezi největší hollywoodské hity. Spočívá v tom, že se jedí několikrát denně jen malé porce jídla, které smějí obsahovat pouze 40 % sacharidů, 30 % proteinů a 30 % tuků. Jennifer také doporučuje proteinovou dietu, která se skládá z jídel, jako jsou smažená vejce a slanina. Těstoviny, chléb a zelenina jsou ale zapovězeny.
Kdo s ní hubne: Kromě Jennifer vyzkoušeli zónovou dietu například i její manžel Brad Pitt, Madonna či Winona Ryder. Dodržoval jí i herec Michael Caine. Celý měsíc se živil pouze proteiny a nestačil prý sledovat, jak z něj tuk pomalu mizí.

Rada Courteney Coxové Arquette:
Poslouchejte tělo
Jak hubne: "Jen dodržuji určitou životosprávu. Znám dokonale svůj metabolismus, tak vím, co a kdy mohu jíst, abych nepřibrala. Kdybych snědla talíř špaget s omáčkou ve čtyři odpoledne, tak přiberu tři kila. Když si ho ale dám v jedenáct dopoledne, tak mi nepřidá ani deko. Prostě můžu jíst, co chci, do jedné hodiny odpolední, ale pak se musím hlídat. Odpoledne jím jen nekalorická jídla, zeleninu a ovoce. Můžu jíst vlastně všechno, co chci, ale musím hlídat, kdy to jím."
Jak jí to jde: "Myslím, že vypadám zdravě, když jsem tolik štíhlá. Jím úplně normálně, takže nejsem anorektička, jak mnozí tvrdí," říká herečka.

Lisa Kudrow:
Sází na zeleninu
Jak hubne: Ve své roli Phoebe v seriálu Přátelé razí vegetariánský způsob života. Ten jí není ani v reálném životě cizí. Díky vegetariánské stravě dokonce velmi rychle zhubla kila nabraná v těhotenství. "Maso jsem úplně z jídelníčku nevyloučila, ale rozhodně nejím červené maso," svěřuje se. "Drůbež si dám jen sporadicky, častěji jím spíš ryby kvůli jódu a proteinům. Jinak se bez nich ale klidně obejdu. Abych se najedla, stačí mi mísa zeleninového salátu."
Kdo s ní hubne: Známou hollywoodskou vegetariánkou je také například Alicia Silverstone.