> Friends Again > Články > Líbezná Mona Lisa

Friends Again

LÍBEZNÁ MONA LISA
Cosmopolitan 1/2001

Osmatřicetiletá herečka Lisa Kudrowová už šest let účinkuje v oblíbeném televizním seriálu Přátelé. Díky roli bláznivé a milé Phoebe získala v roce 1998 cenu Emmy za vynikající výkon ve vedlejší roli. Nenechte se ale mýlit: ve skutečnosti má tahle energická zelenooká blondýna na rozdíl od zmatené Phoebe život dobře naplánovaný a ví, co chce. Teď zrovna září s Johnem Travoltou v černé komedii Čísla, ale zároveň se plně věnuje svému dvouapůlletému synovi Julianovi a francouzskému manželovi Michelu Sternovi, který pracuje v reklamě. Teď vám tvář z titulní strany Cosmopolitanu prozradí pravidla svého jednoduchého a přitom přitažlivého stylu.

Co děláte, abyste měla zdravou pleť?
"Ošetřuju ji bylinným tonikem bez alkoholu a s výtažkem z okurky, jež vyrábí firma Kiehl, a potom použiju hydratační krém značky Rachel Perry, který obsahuje okurku a měsíček lékařský. Dvakrát týdně si myju obličej s pomocí abrazivní rukavice."

Jak si udržujete sexy postavu?
"Mám pořád spoustu práce, takže mi ani nezbývá čas na přejídání. Navíc s sebou skoro všude tahám svého syna, který teď váží čtrnáct kilo. Občas také držím zónovou dietu, při které si hlídáte množství cukrů, bílkovin a tuků v každém jídle."

Co nejraději mlsáte?
"Ze všeho nejvíc mi chutnají bonbony M & M, čokoládové zákusky a smažené kuře."

Co většinou nosíte, když nepracujete?
"Ráda kombinuju džíny s tričky značky Petit Bateau."

Mohla byste popsat svůj styl?
"Vyhovuje mi jednoduchá klasika, která vypadá vždycky dobře."