> Friends Again > Hot News

Friends Again

Přístupy od 27.4.2000

rok 2006/2005 - rok 2004 - rok 2003 - rok 2002 - rok 2001 - rok 2000

24.1.2006 Návrat Přátel: "Jenom fáma"
Zprávy o tom, že se Přátelé vrátí na televizní obrazovky byly popřeny samotnými producenty úspěšného seriálu. Podle mnoha internetových zdrojů se prý herci dohodli na účasti v několika speciálních dílech, za které měli vyinkasovat tučné honoráře. Ovšem tisková mluvčí společnosti Warner Bros. trvá na tom, že žádné nové epizody ani spin-off seriály se neplánují. "Není na tom nic pravdivého, jsou to pouze fámy. Nic podobného se nepřipravuje," oznámila. Před několika dny se začala šířit správa, že se herci před Vánoci tajně sešli a všichni souhlasili, že se vrátí ke svým postavám v několika speciálních epizodách. Jennifer Aniston údajně byla poslední, kdo na to přistoupil. Objevily se také informace o tom, že mužská část party zvažuje účinkování ve spin-off seriálu "It's A Guy Thing." (zdroj Press Association, Yahoo! UK)


3.8.2005 Jennifer promluvila
Hvězda Přátel Jennifer Aniston se po dlouhé době vyjádřila k rozvodu s Bradem Pittem a to v interview pro zaříjové vydání magazínu Vanity Fair. Popřela zvěsti o tom, že důvodem rozvodu byl její nezájem mít dítě. "To mě opravdu naštvalo. Nikdy jsem neřekla, že nechci mít děti. Vždy jsem chtěla, chci a budu chtít," řekla Aniston, která v rozhovoru mluvila o osamělosti po rozchodu, její stálé lásce k Pittovi a o víře v to, že jednou najde toho pravého, se kterým založí rodinu. Hvězdný pár oznámil rozchod v lednu, tři měsíce nato Aniston zažádala o rozvod. "Lidi byli v šoku, já byla v šoku," řekla. "Nemůžu říct, že to bylo to nejlepší, co se mi letos přihodilo. Ale to se stává. Pak třeba vtipkujete a říkáte - co vás nezabije, to vás posílí." Na otázku, zda věří, že ji Brad Pitt během manželství nepodvedl, odpověděla: "Rozhodla jsem se věřit svém manželovi. V tomto bodě už mě nic nepřekvapí, ale spíš bych ráda věřila jemu." Zároveň zněla rozhořčeně, když se vyjádřila k fotkám Pitta a Angeliny Jolie, na kterých byli prezentovaní jako spokojená rodina. "Myslím, že na jeho straně schází trocha soucitu, ale není to můj život. On dělá svoje rozhodnutí. Může si dělat, co chce," řekla Jennifer. "Jestli jsem sama? Ano. Jestli jsem smutná? Ano. Jestli mám dny, kdy se lituju? Určitě," dodává a povídá o tom, že pořád miluje svého skoro ex-manžela. "Miluju Brada. Budu ho milovat po celý život, je to skvělý člověk," říká. Věří však, že v budoucnosti někoho potká. "Tam někde na ulici chodí muž, který bude otcem mých dětí. Doufám, že do pěti let budu za něj vdaná a budu mít dítě." (Foto: Reuters)

26.6.2005 Matthew Perry fandil ve Wimbledonu
Matthew Perry se v pondělí objevil v hledišti centrálního dvorce ve Wimbledonu. Povzbuzoval zde australského tenistu Lleytona Hewitta. V lóži pro rodinu a tým hráčů Matthew seděl s herečkou Rebeccou Cartwright, která je snoubenkou Hewitta. Australan v tomto zápase prvního kola porazil českého tenistu Jana Hernycha. O Perrym je známo, že hrál závodně juniorský tenis v rodné Kanadě, předtím než se dal na herectví. Bývala hvězda seriálu Přátele byl také často k vidění na zápasech americké tenistky Jennifer Capriati, se kterou je prý dobrý kamarád.

Foto: AP Photo

26.6.2005 Schwimmer si oblíbil londýnské bary
David Schwimmer si během svého pobytu v Londýně zamiloval místní hospůdky a bary. Seriálový Ross v současnosti vystupuje v divadelní hře Some Girls v londýnském West Endu. Většinu svého volného času tráví právě v barech, do kterých se chodí bavit celebrity. "Bavím se tady skvěle, atmosféra v místních hospůdkách je báječná," pochvaluje si Schwimmer. "Nedávno jsem strávil asi sedm hodin v jednom baru. Přišli tam kluci z kapely Coldplay a všem koupili drink. Přišlo mi to super."
26.6.2005 Společnost Jennifer a Brada se přesouvá k Paramountu
Produkční společnost "Plan B", která patří Jennifer Aniston a Bradu Pittovi se přesouvá od Warner Bros. pod křídla Paramountu. Jejich obchodní partner a producent Brad Grey se totiž stal výkonným ředitelem studia Paramount. Hvězdný pár, který se v součanosti rozvádí, založil Plan B spolu s Greyem v roce 2002. Příští měsíc se do kin dostane jejich největší projekt "Karlík a továrna na čokoládu" s Johnny Deppem v hlavní roli.
19.6.2005 Aniston stále patří k nejvlivnějším celebritám
Jennifer Aniston se umístila na 37. místě žebříčku 100 nejvlivnějších celebrit, který každoročně vydává americký magazín Forbes. Na prvním místě se letos umístila Oprah Winfrey, známá moderátorka a první dáma americké televize. V první desítce jsou mimojiné golfista Tiger Woods, režiséři George Lucas, Steven Spielberg a Mel Gibson, či herci Tom Cruise a Johnny Depp. Kritérií pro sestavování žebříčků je několik a to např. výdělky, popularita či zájem médií o jednotlivé osobnosti. Jennifer si oproti loňsku pohoršila o dvacet míst. Courteney Cox Arquette a Lisa Kudrow loni v žebříčku také figurovaly, ale letos úplně vypadly. V roce 2003 časpois Forbes zvolil jako nejvlivnější celebritu právě Jennifer Aniston.
19.6.2005 Perry se rozešel s přítelkyní, bude moderovat ESPY Awards
Matthew Perry bude moderovat slavnostní předávání sportovních cen ESPY Awards, které se uskuteční 13. července v Kodak Theatre v Los Angeles. Vysílat se bude o čtyři dny později na americkém sporotovním kanálu ESPN. Matthew se také rozešel se svou přítelkyní Rachel Dunn. K rozchodu se nechtěl ani jeden z nich vyjadřovat.
19.6.2005 Schwimmer propaguje Madagaskar
David Schwimmer se tento týden objevil na tiskové konferenci k filmu Madagaskar spolu se svými kolegy, se kterými tento animovaný snímek daboval. Českou premiéru si Madagaskar odbyl 16.června. Na fotce zleva Jada Pinkett Smith, Ben Stiller, David Schwimmer a Chris Rock.

(Foto: Reuters)

9.5.2005 Courteney bude hrát v novém filmu, zuří kvůli fotkám
Courteney Cox Arquette si zahraje v připravované komedii "Zoom." V hlavní roli se představí Tim Allen jako superhrdina, který přijde o své schopnosti a jeho novým údělem je trénovat budoucí superhrdiny. Courteney si zahraje vědkyni Marshu, která pracuje na programu pro výchovu nových superhrdinů. Režie se ujme Peter Hewitt.
Courteney a její manžel David Arquette se snažili ukrýt křest jejich dcery Coco před očima veřejnosti, ale nedávno se začaly po emailu šířit fotky z této rodinné události. Na snímcích jsou Courteney s Davidem, Jennifer Aniston, členové rodiny a přátelé, usmívající se a radující se z tohoto šťastného momentu. Na většině fotek je také malá Coco. "Ikdyž jsme známé tváře, tak máme právo na soukromí. Fotky z křestu naší dcery jsou šířeny bez našeho vědomí a svolení," nechal se slyšet naštvaný manželský pár. Křest se konal 9. dubna v Birminghamu v Alabamě a zúčastnilo se ho zhruba sto lidí. Kmotrou byla Jennifer Aniston.


Courteney Cox Arquette s manželem Davidem na premiéře nového thrilleru "Layer Cake", která se konala 2.května v Los Angeles. (Foto: Reuters)

9.5.2005 Schwimmer se údajně zapletl s Kim Cattrall
David Schwimmer se prý tajně schází s americkou herečkou Kim Cattrall, která je známá předvším rolí Samanthy v seriálu Sex ve městě. Zatímco ona zrovna dokončila své divadelní angažmá v Londýně, Schwimmer si na místních jevištích odbyje premiéru již tento čtvrtek. Právě v britské metropoli se údajně scházejí a to ve VIP klubu Fifty. Zdroj blízký Schwimmerovi však všechno popřel. David prý v tomto klubu nikdy nebyl a Kim Cattrall osobně nezná.
9.5.2005 Vydání Přátel na DVD zatím odloženo
Toto je poslední oficiální oznámení od Warner Bros:
WB marketing (2.5.2005 13:56 nová!)
to all:
Tak momentálně je zatím vydání Přátel odloženo. O dalších změnách Vás budeme informovat. 

S pozdravem,

Denisa Hudcová
WB Marketing 

9.5.2005 Matthew koupil dům, Lisa startuje Comeback
Ještě dvě krátké zprávy. Matthew Perry si pořídil nový dům v Hollywood Hills. Stál ho 2,5 milionu dolarů a je již kompletně vybavený. Součástí jsou dvě ložnice, koupelna s vodopádem, italský nábytek a nádherný výhled z oken.
Nový sitcom s Lisou Kudrow v hlavní roli "Comeback" startuje na americké stanici HBO již 5. června. Bude se vysílat vždy v neděli od půl desáté večer.
4.4.2005 Ve zkratce...
Seriál Joey měl být velkým letošním lákadlem pro diváky australské stanice Channel 9. Avšak kvůli velmi špatné sledovanosti ho televize plánuje stáhnout z vysílání a nahradit ho reality-show Supernanny.
Courteney Cox Arquette se stane tváří společnosti farmaceutické společnosti Valeant. Hvězda Přátel bude propagovat výrobky nové řady Kinerase pro péči o pleť.
4.4.2005 Jennifer podala žádost o rozvod, Pitt jí přenechal dům
Jennifer Aniston podala žádost o rozvod necelé tři měsíce po rozchodu s Bradem Pittem. V uplynulých týdnech se spekulovalo, jestli k rozvodu opravdu dojde, nebo se herecké hvězdy k sobě vrátí. Nakonec se přeci jen zapíšou na dlouhý seznam rozpadlých manželství celebrit. Nadále však zůstávají přáteli a také partnery v jejich produkční společnosti Plan B. Brad přenechal Jennifer jejich luxusní residenci v Los Angeles. Na tom se údajně dohodli ještě předtím, než herečka podala žádost o rozvod.
4.3.2005 "Nezapomentuelný večer" s Courteney a Lisou
Courteney Cox Arquette a Lisa Kudrow se středu spolu sešly na slavnostním galavečeru Saks Fifth Avenue's Unforgettable Evening v Los Angeles. Jde o každoroční událost pořádanou za účelem podpory výzkumu rakoviny u žen. Vždy se také předává cena Courage Award, kterou si letos odnesl šestinásobný vítěz Tour de France Lance Armstrong za jeho zásluhy v boji proti této nemoci. Slavný sportovec odhaduje, že se prodalo 36 milionů žlutých náramků LiveStrong, výtěžek putuje na konto Armstrongovy nadace. Náramek za jeden dolar nosí také Courteney Cox Arquette a oči z něj nespouští ani její dcera Coco. "Pořád by do něj kousala," svěřila se Courteney. Spolu s ní dorazil i její manžel David. Na programu byla také dražba různých předmětů, mimojiné i tužka, kterou se Lance Armstrong podepisoval fanouškům. Celkem se vybralo 1,5 milionů dolarů.

4.3.2005 Jennifer Aniston si zahraje ve filmu s Meryl Streep
Jennifer Aniston a Meryl Streep se potkají na stříbrném plátně v adaptaci románu "Wanted." Jde o příběh texasské policistky (Aniston), která je poslána za mřížě kvůli obchodu s drogami. Se svou spoluvězenkyní (Streep) pak plánuje společný útěk. 
4.3.2005 Schwimmer se chystá na londýnská jeviště
David Schwimmer stráví nějaký čas v Londýně, kde se objeví v nové divadelní hře Neila LaButa "Some Girls". Zahraje si sukničkáře, který navštěvuje své bývalé přítelkyně, aby si z nich vybral svoji budoucí ženu. Premiéra v divadle Gielgud je naplánovaná na květen. "Vždy jsem si přál hrát divadlo v Londýně," uvedl herec v rozhovoru pro noviny Evening Standard. "Je to hra o vztazích a lidských rozhodnutích, se s jejichž následky se člověk musí naučit žít," říka Schwimmer, který se stane další hollywoodskou hvězdou v londýnském West Endu. David se také chystá režírovat pilotní díl nového komediálního seriálu "New Car Smell" pro stanici Fox. Coby režisér už má za sebou i dvě epizody seriálu sitcomu Joey (Joey and the Perfect Storm, Joey an the Test Taste).
22.2.2005 Jennifer a Brad odděleni v muzeu voskových figurín
Zaměstnanci londýnského muzea voskových figurín Madame Tussaud oddělili od sebe postavy Jennifer Aniston a Brada Pitta jako následek rozchodu slavného hollywoodského páru. "Vyžadovalo to docela dost práce, protože se dotýkali a měli ruce jeden kolem druhého," řekla Dian Moon, mluvčí muzea. "Jen měla jednu ruku na Bradově hrudi a druhou za jeho zády." Celá procedura, která zahrnovala předělání paží figurín, přišla na 10 000 liber. Voskové podobizny Jennifer a Brada byly vráceny zpět na místo, nyní stojí zády k sobě. Muzem zařadilo jejich figuríny v červenci 2004, kdy se rozhodlo, že jsou pár, kterému nehrozí rozvod. Pouze jediný další herecký pár byl v muzeu instalován, a to Elizabeth Taylor a Richard Burton, šlo ovšem o oddělené figuríny. I přes náklady na separaci mluvčí muzea doufá, že se Jen a Brad dají opět dohromady. "Chtěli bychom je opět vidět spolu, byl by to krásný konec a nevadilo by nám utratit další peníze, abychom je k sobě opět spojili," řekla. (Zdroj: Reuters)
22.2.2005 Courteney bude produkovat nové "přátele"
Televizní stanice UPN odsouhlasila nový projekt - sitcom "Friends in the AM", který budou produkovat Courteney Cox Arquette s manželem Davidem Arquettem a Alison Gibson, která napsala scénář k pilotnímu dílu. Půjde o příběhy tří kamarádek, které pracují jako moderátorky ranní rádiové show. Společnost manželů Arquettových Coquette Productions. se bude podílet i na několika dalších nových seriálech. (Zdroj: Zap2it.com)
22.2.2005 Matthew Perry se vrátil domů po hospitalizaci
Matthew Perry byl puštěn domů, poté co strávil 24 hodin pod dohledem lékářů v nemocnici. Představitel Chandlera Binga byl hospitalizován po negativní reakci na lék, který mu byl předepsán. "Je absolutně v pořádku, nešlo o nic vážného," řekla Perryho mluvčí Lisa Kasteler. (Zdroj: AP)
22.2.2005 Jennifer slavila s Bradem a s celebritami
Jennifer Aniston si sama uspořádala ve svém domě v Beverly Hills velkou narozeninovou párty. Přišly takové hvězdy jako Courteney Cox Arquete s manželem Davidem Arquettem, zpěvačka Gwen Stefani, herec Morgan Freeman, bývalá topmodelka Cindy Crawford a v neposlední řadě také kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger. Také nechyběl její manžel Brad Pitt. Jejich vztah teď  rozebírají všechna média a lze jen těžko říct, co přesně se mezi nimi odehrává a jak to dopadne.
12.2.2005 Courteney má zaděláno na černý pás v karate
Courteney Cox Arquette exceluje v bojových uměních, konkrérně v karate, aby případně dokázala ubránit sebe i její dceru Coco. Čtyřicetiletá herečka se v karate výrazně zlepšila od doby, co v červnu porodila prvního potomka, a už jí schází jen krůček k černému pásu. "Courteney to opravdu miluje, trénuje i pětkrát týdně a karate jí dává pocit síly," uvádí zdroj a dodává: "Jakmile si dodělá hnědý pás, půjde hned za černým, je velmi odhodlaná."
12.2.2005 LeBlanc se chce více věnovat rodině
Matt LeBlanc se nechal slyšet, že se těší, až přeruší nebo zabalí svoji hereckou kariéru, aby mohl všechen svůj čas věnovat rodině, manželce Melisse a jejich dceři Marině, která brzy oslaví své první narozeniny. "Nejvíc mě baví nepracovat, radši trávím čas se svou rodinou a přáteli," vysvětluje LeBlanc. "Nechci tím říct, že se o svou kariéru vůbec nezajímám, nechci, abyste si mysleli, že když pracuju, tak mě to nebaví. Dávám do práce všechno, aby pořad byl pro lidi dobrý a zábavný. Možná to tak cítím, protože se mi narodila dcera. Už se nechci přílíš stresovat kvůli své kariéře, na to je život moc krátký," dodává seriálový Joey.
12.2.2005 Christina Ricci se objeví v seriálu Joey
Christina Ricci si střihne epizodní roli v seriálu Joey a to v epizodě, která na NBC poběží 24. února. Americká herečka, známá například z filmů Adamsova rodina nebo Zrůda, si zahraje Joeyho sestru Mary Teresu, která přijede za svým bratrem a sestrou Ginou do Los Angeles. Ricci hostuje v seriálech výjimečně, naposledy ji televizní diváci mohli vidět v páté řadě Ally McBeal. Den po jejím výstupu v Joeym přijde do kin její nový film Cursed, který režíroval Wes Craven. Christina nebude první herečkou, která si zahraje Mary Teresu. V epizodě Přátel "Chandler si nemůže vzpomenout, která sestra to byla" si tuto Joeyho sestru zahrála herčka Mimi Lieber.
6.2.2005 Jennifer a Brad bydlí i nadále spolu
Pro Jennifer Aniston a Brada Pitta je zřejmě těžké, oddělit se jeden od druhého. Slavný hollywoodský pár, který před několika týdny oznámil rozchod, byl nedávno spatřen spolu při večeři v jedné losangeleské restauraci. Oba pořád nosí svatební prsteny a podle New York Post spolu i nadále žijí. Stephen Huvane, tiskový mluvčí Jennifer Aniston, zároveň popřel veškeré zvěsti o tom, že se Jennifer nastěhovala ke svému kadeřníkovi. (Zdroj: Reuters)
6.2.2005 Polibek Rosse a Rachel vyhrál anketu Tv Guide
Polibek Rosse a Rachel z epizody Rossovo odhalení (207) vyhrál anketu amerického magazínu Tv Guide o nejlepší televizní polibek. Scéna, ve které si Ross a Rachel dají pusu v Central Perku, se stala jedním z památných okamžiků seriálu Přátele.

TOP 10 polibků v historii televize podle ankety časopisu Tv Guide:

1. ROSS + RACHEL (PŘÁTELÉ - 1995) 2. OTEC RALPH + MEGGIE (PTÁCI V TRNÍ -1983) 3. SAM + DIANE (NA ZDRAVÍ! - 1983) 4. CARRIE + PAN BOŽSKÝ (SEX VE MĚSTĚ - 2004) 5. MADDIE + DAVID (MĚSÍČNÍ SVIT - 1987) 6. KATE + SAWYER (LOST - 2004) 7. BUFFY + SPIKE (BUFFY PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ - 2001) 8. SUSAN + MIKE (ZOUFALÉ PANIČKY - 2004) 9. PACEY + JOEY (DAWSONŮV SVĚT - 2000) 10. SYDNEY + VAUGHN (ALIAS - 2003)
6.2.2005 Schwimmer chce nastartovat svoji filmovou kariéru
David Schwimmer, který deset let hrál Rosse Gellera v Přátelích, se chystá zbavit se škatulky potrhlého a symaptického paleontolga. Začal tím, že si zahrál alkoholika ve filmu Duane Hopwood, kde se po jeho boku objevila herečka Janeane Garofalo. "Rád rostu po herecké stránce a můžu takto růst, jen když si zahraju někoho, kdo mi není podobný a spíš je mi nepřijemný. Tohle určitě byla skvělá příležitost zahrát si chlápka, který není ani trochu podobný Rossovi," říká Schwimmer, který začal točit "Hopwood" jen dva týdny po dotočení poslední epizod Přátel. Film byl promítán na Sundance festivalu, který pořádá herec Robert Redford. Tento filmový festival nezávislých snímků slouží mnohým hercům jako odrazový můstek k lepším rolím ve větších filmech. Sama Jennifer Aniston tady před lety byla představit snímek "The Good Girl", za který sklidila příznivou kritiku a zbavila se béčkových romantických komedií, aby se vrhla na role v úspěšnějších celovečerních filmech.
6.2.2005 LeBlanc bude produkovat nový seriál
Matt LeBlanc se spolu s Gregem Berlantim (Everwood) stane výkonným producentem nového seriálu "The Prince", který poběží na televizní stanici WB. Děj se bude odehrávat kolem bohaté newyorské rodiny a přiblíží nám vztah mezi otcem a jeho mladším synem, poté co jeho starší syn zemře. Scénář k pilotnímu dílu napsal Jesse Wigutov. LeBlanc a jeho produkční společnost Fort Hill Productions, která je pod křídly studií Warner Bros., se také bude podílet na nové komedii, ve které by měl účinkovat Dennis Hopper.
25.1.2005 Lisa a David na Sundance festivalu
Dvě hvězdy seriálu Přátelé se v posledních dnech objevily na filmovém festivalu Sundance v Park City. Lisa Kudrow přijela již v pátek představit svůj nový film "Happy Endings" a hned se účastnila tiskové konference (viz. foto). David Schwimmer přijel propagovat jeho nový snímek "Duane Hopwood", ve kterém ztvárnil rozvedeného alkoholika.

sundance05_lisa1.jpg (20530 bytes) sundance05_lisa2.jpg (15381 bytes) sundance05_lisa3.jpg (15468 bytes) sundance05_david.jpg (15049 bytes)

Foto: Reuters

25.1.2005 Film "Rumour Has It" s Aniston odložen
Studio Warner Bros. se rozhodlo, že přesune premiéru filmu "Rumour Has It" s Jennifer Aniston hlavní roli z dubna až na prosinec 2005. Hned se začalo proslýchat, že je to následkem rozchodu Jennifer a Brada Pitta. Studio se údajně obává, aby Aniston nepřišla o část svých fanoušků. Warner Bros. však mohli film posunout i proto, že nejvyšší tržby jsou právě v době vánočních prázdnin a nejspíš věří v potenciál a úspěch snímku. Ten pojednává o ženě, která se dozví, že její rodina se stala předlohou pro film Absolvent.
25.1.2005 Joey jede dál, druhá sezóna schválena
I přes klesající sledovanost se sitcom Joey dočká druhé sezóny. NBC doufala, že si seriál udrží aspoň 70 procent diváků, kteří každý čtvrtek sledovali Přátelé. Joey si jich udržel 60 procent a navíc se prý vyskytly problémy s výrobou sitcomu. "Věděli jsme, že je před námi těžký rok, když skončila éra Přátel. Ale je to těžší, než jsme čekali," uvedl Jeff Zucker president NBC Universal Television Group. Domovská televizní stanice Přátel a Joeyho má problémy se sledovaností ve věkové skupině 18-45. Je až třetí za CBS a ABC, a na paty jí šlape FOX s nadcházející další řadou reality show American Idol.
15.1.2005 Lisa Kudrow na prezentaci nového sitcomu
Lisa Kudrow se ve čtvrtek 13.ledna zúčastnila prezentace svého nového sitcomu "The Comeback", o kterém najdete více informací ve starších novinkách.


Foto: AP Photo

15.1.2005 Seriál Joey od 5.února na českém HBO
Spin-off Přátel s Mattem LeBlancem v hlavní rolí přichází v únoru na české obrazovky, ovšem ne na všechny. Uvede ho totiž placený kabelový kanál HBO. Premiérové epizody poběží vždy v sobotu v půl deváté večer, reprízy pak následující týden na HBO i na HBO2, ovšem v různých časech. Zde je seznam prvních čtyř epizod:

5.února, 20:30
Joey (101 - PILOT) 
12.února, 20:30
Joey a student (102 - JOEY AND THE STUDENT)
19.února, 20:30
Joey a večírek (103 - JOEY AND THE PARTY)
26.února, 20:30
Joey a klub čtenářů (104 - JOEY AND THE BOOK CLUB) 

Za zprávu děkuji Michalovi. Zdroj programu: www.hbo.cz.
15.1.2005 Jennifer na natáčení nového filmu
Jennifer Aniston se ihned po rozchodu s Bradem Pittem vrhla do práce. Ve středu byla vyfocena při natáčení nového filmu "Friends With Money" v Santa Monice v Kalifornii. Jennifer se údajně vystěhovala ze společné residence v Los Angeles, kde žila s Pittem, a prý se nastěhovala ke svému kadeřníkovi a zároveň kamarádovi Chrisu McMillanovi, který se již deset let stará o její vlasy.


Jennifer během natáčení nového filmu "Friends With Money" (Foto: Reuters)

15.1.2005 DVD Boxsety nakonec vyjdou s českým dabingem
Na stránkách WarnerBros.cz se objevila další zpráva o vydání DVD boxsetů u nás, nakonec přeci jen vyjdou s českým dabingem, poděkování za zprávu opět patří DaShi.
Dobrý den, snad Vás potěším zprávou, že připravované boxsety se všemi 10 řadami seriálu Přátele nakonec vyjdou přeci jen i s českým dabingem. První řada seriálu s dabingem vyjde zhruba na přelomu února a března. S pozdravem, Denisa Hudcová, WB Marketing

11.1.2005 Jennifer a Brad se rozcházejí!
Největší bomba Hollywoodu od rozchodu Nicole Kidman a Toma Cruise. Jennifer Aniston a Brad Pitt se po sedmileté známosti a zároveň čtyři a půl letech manželství rozcházejí!

Následuje článek ČTK:


První rande měli v roce 1998, v roce 2000 se vzali. Manželství Brada Pitta a Jennifer Anistonové vydrželo čtyři a půl roku. Teď se manželství dalšího z hvězdných párů amerického Hollywoodu rozpadlo. Pitt a Anistonová ale dál chtějí zůstat "dobrými přáteli". 
"Rádi bychom oznámili, že po sedmi společných letech jsme se rozhodli formálně rozejít," uvádějí ve společném prohlášení Pitt a Anistonová, kteří měli první rande v roce 1998. "Pro ty, koho tyhle věci zajímají, bychom chtěli vysvětlit, že náš rozchod nesouvisí s žádnou ze spekulací, které zveřejnily bulvární sdělovací prostředky."
Reagovali tak na zprávy bulváru, který pravidelně hlásil jejich manželské radosti i strasti včetně tvrzení, že jedenačtyřicetiletý Brad už by si přál děti, ale o šest let mladší Jennifer rodinu ještě nechce.
Krátce poté se v novinách objevila fotografie Jennifer bez snubního prstýnku, jen aby se o dva dny později na titulní straně amerického deníku New York Post mohl objevit titulek "Prsten je zpátky!" doprovázený fotografií diamanty posázeného kroužku na
Jennifeřině ruce.
"Naše rozhodnutí je výsledkem pečlivého uvážení. S radostí zůstaneme přáteli, kteří si váží a mají rádi jeden druhého," uvádějí dále Pitt a Anistonová v prohlášení, v němž zároveň prosí o "vlídnost a citlivý přístup" v nadcházejících měsících.
Pitt, který patří k nejžádanějším mužům v Hollywoodu a Anistonová, jež se stala známou po celém světě díky roli Rachel v seriálu Přátelé, se vzali v kalifornském Malibu 29. července 2000 při nákladné ceremonii za účasti celé přehlídky celebrit, mezi nimiž nechyběli ani ostatní "Přátelé". Pro oba to byl první sňatek.
Pitt a Anistonová zůstávají spolumajiteli produkční společnosti Plan B, jejíž první film Charlie and the Chocolate Factory (Karlík a továrna na čokoládu) podle dětské knihy Roalda Dahla má mít premiéru v letošním roce.

11.1.2005 LeBlanc získal cenu People's Choice za Joeyho
Matt LeBlanc získal za svou roli Joeyho ve stejnojmenném sitcomu cenu People's Choice v kategorii Favourite Male TV Star, seriál také vyhrál cenu Favourite New TV Comedy. Předávání se uskutečnilo 9. ledna již tradičně v Pasadeně v Kalifornii. (Foto: Reuters)

pcha05-1.jpg (16757 bytes) pcha05-2.jpg (17299 bytes)

11.1.2005 DVD Přátelé
Za zprávu děkuji DaShi.
Warner Bros.: "Co se týče DVD Přátele, jeden boxset obsahující vždy jednu celou řadu seriálu, bude stát 999,-Kč a bude obsahovat kromě anglického originálu české titulky, dabing nikoliv. Během roku by postupně mělo takto vyjít všech 10 řad seriálu. Koncem ledna vyjde 10.řada, v únoru 1. řada a pak by již po sobě měly následovat každý měsíc jedna."