> Friends Again > Extra > Kdo koho políbil

Friends Again

Přístupy od 27.4.2000

Tuhle mě napdalo vytvořit menší přehled, kdo se z naší šestice s kým políbil, tak tady je:

Tak nejdříve milenecké dvojice:

Ross a Rachel se poprvé spolu políbili v epizodě 105 - Praní špinavého prádla (TOW The East German Laundry Detergent). Rachel políbila Rosse v prádelně.

Chandler a Monica si poprvé dali pusu v epizodě 501 - Jak se Ross přeřekl (TO After Ross Says Rachel). Stalo se tak v Londýně.

A teď polibky mezi přáteli:

Ross a Phoebe se políbili v epizodě 306 - Vzpomínky (TOW The Flashbacks), kdy Ross truchlil, protože ho Carol opustila. Stalo se to na kluečníkovém stole v baru, který byl zrušen, aby mohla být otevřena kavárna Central Perk.

Phoebe políbila Joeyho v epizodě 117 - Správná rozhodnutí (TOW Two Parts II.). Stalo se to v Central Perku a Phoebe se vydávala za svou sestru Ursulu.

Rachel a Joey se políbili v epizodě 511, bylo to při oslavě Nového Roku.

Chandler políbil Rachel a také Phoebe v epizodě 502 - Jak se Chandler líbal (TOW All The Kissing), protože předtím políbil Monicu a zapomněl, že nikdo o jejich tajném vztahu neví, a tak to chtěl zamaskovat :-)

Joey políbil Chandlera v epizodě 110 - Opička (TOW The Monkey), protože Chandlera nikdo nechtěl políbit na Nový Rok.

Ross políbil Joeyho v epizodě 224 - Svatba (TOW The Barry And Mindy's Wedding), protože Joey chtěl pro svou filmovou roli nacvičit líbání s mužem, Ross ho však políbil, když už bylo po konkursu :-)

Phoebe políbila Rachel v epizodě 720 - Jak se Rachel líbala (TOW Rachel's Big Kiss), chtěla zjistit co Rachel a její kamarádka Melissa (Winona Ryder) na tom líbání mají.

Monica a Rachel  se minutu líbaly, aby získaly svůj byt od kluků zpátky. Tato scéna se ve skutečnosti nenatáčela.