> Friends Again > Hot News

Friends Again 

Přístupy od 27.4.2000

rok 2005 - rok 2004 - rok 2003 - rok 2002 - rok 2001 - rok 2000

Pozn. Fotky k starším zprávám najdete v sekci Galerie.

Nové mobily pro "přítelkyně" 27.12.2000  
Hrdinky seriálu Přátelé, herečky Courteney Cox Arquette, Lisa Kudrow a Jennifer Aniston, vsadily na spolehlivé mobilní telefony - do oka jim padl malinký mobil Motorola V 8160, který má Web browser. 

Nominace na Golden Satellite 20.12.2000  
Friends získali dvě nominace na Golden Satellite Awards a to v kategoriích :
>> Nejlepší komediální seriál
>> Nejlepší herečka v komedii - Lisa Kudrow
Snad se jim podaří nějaké ocenění získat ! Ceny se budou předávat 14. ledna v Hotelu Beverly Hills v Los Angeles.

Chcete stolní kalednář Friends? 20.12.2000
Na www.curepink.cz si můžete za 199,- Kč objednat stolní kalednář Friends. Za tento odkaz děkuju Bundaboyovi (www.bundastranky.cz)

Survivor proti Friends 19.12.2000
Televizní stanice CBS nasadí na počátku příštího roku proti Friends seriál Survivor. CBS očekává , že seriál bude mít úspěch, avšak jestli dokáže předstihnout seriál Friends, který vysílá stanice NBC každý čtvrtek večer, se neví. Zatím se to žádnému seriálu nepodařilo, když na NBC bežel premiérový díl Přátel. 

Hank Azaria opět v Přátelích 14.12.2000
V jednom z nových dílů by se ve Friends opět po šesti letech měl objevit držitel ceny Akademie Hank Azaria a to opět jako Phoebin přítel David, vědec , který na Nový rok musel pracovně odjet do Ruska (110 - TOW The Monkey). Děj tohoto dílu by " měl být " následujcí: David se vrací do New Yorku , ale jen nakrátko a na to , aby viděl Phoebe mu zbývá jen několik hodin.   

Prožívají Brad a Jennifer krizi? [SPY] 14.12.2000
První manželská krize po čtyřech měsících od svatby údajně postihla Brada Pitta a Jennifer Aniston. Za vše může britská herečka Catherine McCormak. Kráska z filmu Statečné srdce, která se letos rozešla s hercem Josephem Fiennesem, prý dost nestoudně flirtuje s Bradem Pittem, s nímž v Londýně natáčí nový film The Spy Game. Když se Jennifer doslechla, že se mezi Bradem a Catherine něco děje, okamžitě odletěla z Los Angeles do Londýna, aby na manžela dohlédla. 

Kalendáře Friends 13.12.2000
Spousta lidí, kteří nejsou z Prahy, mi píše, kde se dají sehnat kalendáře Friends na rok 2001. Bohužel jsem na českém internetu nenašel jediné místo, kde by tyto kalendáře prodávali. Našel jsem akorát stránku zahraničního vydavatelství , které vydalo jeden z kalendářů ( formát 305x305 mm , obrázky + hlášky - obrázek dole ). Zde je přímý link na kalendář Friends , pokud byste si ho chtěli objednat ze zahraničí, jeho cena je 6,99 liber. Pro objednání kalendáře se musíte zaregistrovat - napsat vaše jméno, adresu, na kterou vám kalednář pošlou apod.   

Krásné přítelkyně ! 12.12.2000
Tři krásně přítelkyně - Lisa Kudrow, Jennifer Aniston a Courteney Cox Arqutte zde pózují pro fotografy na Fire and Ice Ball v Los Angeles.

Od 2.ledna se opět vysílá ! 11.12.2000
2. ledna se Přátelé vracejí na obrzovky České televize. První úterý nastávajícího roku se bude v 18.10 vysílat dokument Přátelé - pohledy do zákulisí. O týden později tj. 9. ledna by se měla začít vysílat ( konečně ) šestá řada :-)

Nominace na People's Choice Awards 11.12.2000
Přátelé byli i tento rok nominování na ceny People's Choice Awards , jejichž předávání se bude konat v lednu 2001. Jednu nominaci obdržela Jennifer Aniston v kategorii Favourite Female Television Performer a seriál získal nominaci v kategorii Favourite Television Comedy Series - minulý rok tuto cenu vyhrál. Držme palce, ať to vyjde i tentokrát !

Nový vzhled oficiálních stránek 9.12.2000
Oficiální stránka seriálu [http://www.friendstv.com] prošla výraznou změnou a to k lepšímu. Grafika je mnohem lepší a menu je přehlednější. Zůstaly zachovány mnohé věci jako info o hercích, videa , chatroom apod. , ale jsou zde i novinky - např. obsahy nejnovějších epizod, takže proč se nepodívat :-) 

Jennifer a Brad: Stěhování za dveřmi 30.11.2000
Hollywoodský pár Jennifer Aniston a Brad Pitt si vyhlédli exkluzivní dům Mohammeda Al Fayeda za 7 milionů liber (10,5 miliónu dolarů) jako své sídlo v Británii. Ohromující sídlo s výhledem na řeku by bylo pro pár, který měl svatbu letos v srpnu a který si britské hlavní město vybral jako své trvalé sídlo mimo Ameriku, zcela ideální. K honosnému sídlu patří vlastní relaxační komplex, několik antických soch a šestiposchoďové terasy.Tak nevím, jestli budou mít vůbec čas pobývat v Británii, když Jennifer skoro celý rok točí Friends a v létě bych spíš zavítal do teplejších krajů, než do deštivé Británie, ale sídlo se tam vždycky hodit může.  

"Řezník, kněz a prostituka" ve videopůjčovnách 28.11.2000 Máme tu další film , který přichází do našich videpoůjčoven s hercem z Přátel , přesněji s Davidem Schwimmerem a to Picking Upt The Pieces, s jehož názvem si čeští distributoři, jak už bývá zvykem, zase pohráli. Asi jste si taky řekli, to už tu před několika měsíci bylo - mířím tím k fimu Rabín, kněz a krásná blondýna, ale co se dá dělat. Zatím nevím, o čem film přesně je a jelikož v mé videopůjčovně ho ještě nemají, takže mějte strpení. Pokud by ho snad někdo z vás zhlédnul dříve, tak nám o něm můžete něco napsat, poslat mi to a já to hodím do článků ( s vašim jménem pochopitelně ).  

"Zavěste, prosím" ve videopůjčovnách 25.11.2000 
Do videopůjčoven dorazila komedie s Lisou Kudrow v jedné z hlavních rolí - Hanging Up ( Zavěste, prosím ). V dalších dvou hlavích rolích hrají Meg Ryan a Diane Keaton. Co vím, tak je film o třech sestrách , které jako malé byly nejlepšími kamarádkami, ale v dospělosti na sebe pomalu nemají čas. Něco o filmu najdete v sekci Články.

Epizoda pro Den Díkuvzdání 23.11.2000 
Dnes se v USA slaví Den Díkuvzdání, který je určitě všem znám nejen z Přátel. Stejně jako každý rok, i tento byla natočena tzv. Thanksgiving episode. Zvláštností této však je, že se k partě při sváteční večeři přidá i asistent Rachel - Tag. My tuto epizodu neuvidíme ještě za hodně dlouho, buďme však rádi, že nám ČT v lednu konečně vrátí Přátele na obrazovku a mělo by se tak stát první úterý po skončení "vánočního programu."

Kalendáře Friends pro rok 2001 23.11.2000 
Pokud chete mít na zdi pověšený kalendář s "Přáteli" , tak se běžte podívat do nejbližšího knihkupectví či music shopu. U nás jsou k dostání dva typy kalendářů - jeden s velkým obázkem pro každý měsíc a bez popisku dnů - druhý s obrázkem pro každý měsíc a k tomu tabulkovitý kalendář, kde si ke každému dnu můžete poznamenat to, co je pro vás zrovna v ten den důležité. Ceny kalendářů se pohybují okolo 300 Kč.K dostání je též kalendář pouze s Jennifer Aniston.

The Best Of Friends 16.11.2000 
Těsně před Vánoci, přesněji 19. prosince, se na amerických pultech objeví videokazety a DVD s názvem The Best Of Friends, obsahující deset nejlepších epizod celého seriálu. Sadu tvoří dvě kazety či dvě DVD, na každém 5 dílů. Budou k zakoupení jednotlivě nebo také v dárkovém balení ( už vím co si nechám poslat od tetičky z Ameriky ). Bonusem je videoklip k písničce I'll Be There For You od skupiny Rembrandts.Seznam dílů, obsažených v sadě The Best Of Friends: The Pilot, The One With Two Parts (dvoudílná epizoda), The One With All the Poker, The One Where Ross Finds Out, The One With the Prom Video, The One Where No One's Ready, The One With the Embryos, The One With Ross' Wedding (Dvoudílná epizoda), The One With All the Thanksgivings a The One Where Everybody Finds Out

Matthew Perry a Gina Gershon [SPY] 16.11.2000 
Svatba kolegyně ze seriálu Přátelé Jennifer Aniston s Bradem Pittem přivedla Matthewa Perryho na myšlenku, že by měl skončit s večírky a založit také rodinu. Jeho přítelkyně Gina Gershon prý vůbec není proti!  

Přátelé na premiérách 4.11.2000 
V posledních dnech měly premiéry filmy, ve kterých hrají i někteří Přátelé. Matt LeBlanc přišel na premiéru filmu Charlie's Angels, ve kterém hraje jednu z vedlejších rolí, se snoubenku Vanessou McKnight. A pak zde máme i Lisu Kudrow, která si po boku Johna Travolty zahrála ve filmu Lucky Numbers. 

Jennifer Aniston si změnila jméno 1.11.2000 
Jennifer Aniston si změnila jméno na Jennifer Joanne ( její prostřední jméno ) Pitt. Zjistilo se to, když si byla pro nový řidičský průkaz s novým jménem. Na plátně by však podle všech informací měla zůstat Jennifer Aniston. Robert Redford v Přátelích 1.11.2000 Americký herec Robert Redford požádal manželku svého kamaráda Brada Pitta - Jennifer Aniston, aby se za něj přimluvila u producentů seriálu. Redford by si chtěl zahrát v jedné či více epizodách , stejně jako nedávno Bruce Willise.Robert Redford natáčí v současnosti s Bradem Pittem v Londýně jejich druhý společný film - The Spy Game a jelikož Jennifer nemohla jet s Bradem kvůli seriálu , tak budou odloučeni až do Vánoc.   

Matthew Perry zhubnul 29.10.2000 
Matthew Perry se na natáčení nový dílů objevil hubenější než kdy předtím. Během necelého půl roku shodil asi 20 kg kvůli jeho zdravotním problémům. "Byly dny , kdy jsem mohl jíst jen kuřecí vývar a tím to končilo, nyní se ale cítím mnohem lépe než kdy předtím," říká Perry. Někteří novináři však napsali, že Perry zase lítá v drogách a alkoholu , což seriálový Chandler razantně popírá a k tomu ještě dodává : "Nyní jsem přešel období, kdy jsem vydělával peníze, bavil se a nemyslel na důležité věci, nyní jsem však připraven najít si tu pravou ženu, se kterou bych strávil zbytek života!" Tím doslova všechny šokoval! Uvidíme, jak dlouho mu potrvá, najít si tu pravou!   

Vřískot 3 v českých kinech 28.10.2000 2. listopadu má v českých kinech (konečně!) premiéru poslední díl trilogie Vřískot (oficiální stránku najdete zde), ve kterém jednu z hlavních rolí hraje Courteney Cox Arquette a to novinářku Gale Weathers. Děj filmu je zařazen do samotného srdce filmového průmyslu - do Hollywoodu. Zde se natáčí snímek Ostří 3 , podle knížky Gale Weathers a co se nestane - vrah opět zaútočí, tentokrát však mnohem brutálněji než kdy před tím. Opět se setkáme se Sydney (Neve Campbell) a policistou Dewym (David Arquette) , kteří jako jediný s Gale Weathers přežili dva předešlé masakry.Jestli se jim to podaří i teď , není jisté. Takže jste připraveni si pořádně zavřískat? Doufám, že ano, protože tohle je vaše poslední šance. 

Role Brada Pitta v Přátelích 19.10.2000 
Brad Pitt bude hrát v některém z příštích dílů Přátel. Nebude zde však jako kluk Rachel , ale jako kluk Phoebe.Je zajímavé, že i manžel Courteney Cox Arquette - David Arquette hrál kluka Phoebe - Malcolma, který sledoval Phoebiino dvojče - Ursulu. Tenkrát však Courteney a David ještě nebyli manželé. 

David Schwimmer a Milli Avital se rozcházejí [SPY] 18.10.2000 
Herec známý ze seriálu Přátelé se rozešel se svou přítelkyní, protože se nedokázal vyrovnat s jejím tlakem na svatbu.Nemluvila prý o ničem jiném než od sňatku od té doby, co spolu byli na svatbě Jennifer Aniston a Brada Pitta. 

První sezóna na DVD právě vychází i u nás 13.10.2000 
Před několika dny u nás vyšla první sezóna Přátel na DVD. Celá série (24 dílů) je rozdělena na 4 disky po 6 dílech. Cena jednoho DVD se pohybuje nad 600 Kč, takže abyste si koupili celou sérii, potřebujete cca 2500 Kč. To jsou ale ceny!!!! Kromě Přátel nyní vychází na DVD i komedie s Matthewem Perrym a Neve Campbell Tři do tanga.    

Chadlera bude opět dabovat Rostislav Čtvrtlík 13.10.2000
V šesté sezóně by měl Chandlera opět dabovat Rostislav Čtvrtlík, kterého na většinu 5. sezóny vystřídal Aleš Procházka.Byla to sice náhlá a nečekaná změna, ale museli jsme si zvyknout. Čtvrtlík nemohl dabovat , jelikož podstoupil náročnou operaci, takže převážnou část za něj nadaboval Procházka, ale Čtvrtlík je prostě Čtvrtlík, takže v lednu to nejspíš bude on, koho uslyšíme jako Chandlera.

Dnes: Premiéra 7. sezóny Přátel na NBC 12.10.2000 
Dnes se dočkají američtí diváci prvního dílu sedmé sezóny pod názvem The One With Monica's Thunder. Po téměř čtyřměsíční pause se Přátelé vrací s novými díly na americké a kanadské televizní stanice; v ostatních státech poběží 7. sezóna nejdříve v lednu 2001, kdy u nás "teprve" začne šestá. pokračování svého oblíbeného seriálu.

Ostříhaná Jennifer Aniston 11.10.2000 
Pamatujete na nádherné dlouhé vlasy Jennifer Aniston, díky kterým se stala tváří společnosti L'Oreal. To už je pryč. Jennifer si totiž nechala své nádherné vlásky zkrátit. Nyní je má dlouhé ani ne k ramenům - to je ale změna, co? V prvních dvou sezónách seriálu sice také měla kratší vlasy, ale nikdo by nečekal, že se zrovna teď nechá ostříhat. Hlavně ne potom co řekla, že jí v sedmé sezóně už vlasy nebudou "žehlit" , takže je bude nosit, jak je má dané od přírody a do toho takováhle proměna!    

Bude se Courteney Cox rozvádět? 11.10.2000 
Manželství Courteney Cox Arquette a jejího manžela Davida Arquetta je zřejmě ve velké krizi, říkají jejich přátelé. Prý to už od začátku neklapalo. Znamená to , že se budou rozvádět? Nikdo zatím neví. Možná je tohle jen zase další hollywoodský drb, protože oba mluvčí herců všechny spekulace o rozvodu popřeli. 

Jennifer chce dítě! 11.10.2000 
Jennifer Aniston je zřejmě pevně rozhodnuta otěhotnět. Prý se to ale zatím nedaří. Tak si aspoň hraje s dětmi svých kamarádek, mezi které patří i synáček Lisy Kudrow. Pokud Jennifer o dítěti rozhodnuta opravdu na 100%, to znamená, že bychom se měli dočkat i těhotné Rachel.

Na SuperMaxu začala repríza 2. sezóny 5.10.2000 
Po konci třetí série , kabelová televize SuperMax začala opakovat druhou sezónu. Mě osobně nevadí dívat se na staré díly, ale není lepší odkoupit od Čt další sezónu, než vysílat znovu druhou, pak nejspíš i třetí ?!! No nic. Ale už za asi tři a půl měsíce se dočkáme šesté sezóny, zatímco v USA se sedmá začne vysílat už ve čtvrtek 12.10. 

Žádná Emmy pro Friends  19.9.2000
Bohužel tento rok nezvítězili Přátelé ani v jedné ze tří kategorií, ve kterých byli nominovaní. Takto rozhodli akademici, ale u diváků to Přátelé vyhráli na 100 procent, o čemž svědčí i hlasování po internetu. Snad nikdo není moc zklamaný, a abyste vy nebili, tak je zde pár fotek ze slavnostního udílení.

18.9.2001 - Přátelé se vracejí na obrazovku ČT 
Na naše televizní obrazovky se chystá další - 6.řada Vašeho i mého oblíbeného seriálu Friends. Dnes mi to potvrdila Jitka Jelenková z Public Relations České televize. Nové díly se právě dabují a začnou se vysílat nejspíš v lednu roku 2001, tedy asi za čtyři měsíce.

Role Matta LeBlanca v Charlieho andílcích  30.8.2000 
Už jsem se konečně dozvěděl , co že to bude hrát za roli Matt LeBlanc v nově připravovaném snímku Charlieho andělé, kde hlavními hvězdami - anděly jsou Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore, jejíž společnost Flower Films se podílí na produkci filmu. Matt se tentokrát moc neoddálil od seriálové postavy Joeyho co se týče povolání, hraje též herce , jenže poněkud úspěšnějšího, který se zaměřuje na akční snímky.Jeho přítelkyní je jedna z "Andělů" a on vůbec netuší, že chodí s tajnou agentkou.Film má v USA premiéru 3.listopadu a u nás prý asi o měsíc později (to je teda rychlost).Na Fa se o filmu více dozvíte při jeho české premiéře.

30.8.2000 - Emmy pro Willise - premiéra filmu The Whole Nine Yeards   
Bruce Willis, známý to akční hrdina, získal o víkendu na udílení "kreativních" cen Emmy ocenění v kategorii "Vynikající hostující herec v komedii" za jeho roli v seriálu Friends, kde se objevoval po dobu tří dílů.Je to už jeho druhá Emmy, tu první získal za roli v seriálu Měsíční svit v roce 1987. Willis hraje Paula Stevense , otce dívky jménem Elizabeth, do které se zamiluje Ross.Paulovi se také zalíbí Rachel.Willisův honorář šel na dobročinné účely. Pozn.Ty "pravé" Emmy se uskuteční 10. září v Shrine Auditoriu v Los Angeles a Friends jsou nominování v následujících kategoriích:Vynikající komediální seriál
Vynikající režie (komedie) za epizodu The One That Could Have Been - Část 1+2Vynikající vedlejší herečka v komedii - Jennifer Aniston ( Rachel Green)Vynikající vedlejší herečka v komedii - Lisa Kudrow ( Phoebe Buffay )A ještě jedna zprávička též týkající se Bruce Willise. 
21.září tohoto roku má českou premiéru film The Whole Nine Yeards ( u nás přeložen jako Můj soused zabiják :-)))), ve kterém Willis ztvárnil rolí hlavní a jedna z vedlejších patří Matthew Perrymu, který ani v tomto snímku nezapomíná na svůj originální humor. A oč se jedná? Zubař Nicholas (M.Perry) má hroznou ženu a životní pojistku, což znamená , že je v ohrožení života. Nicholas se však víc než své ženušky bojí nového souseda - mafiána Jimmyho (B.Willis).Nicholas se zamiluje do ženy Jimmyho,což zkomplikuje Nicholasův plán, aby udal svého souseda mafiánům,kteří ho hledají. A aby toho nebylo dost, tak se ukáže , že Nicholasova zubní asistentka je vražedkyně. 

Informace o nových dílech 28.8.2000 
Ze scény Friends se k nám doneslo že v průběhu příští, již sedmé řady seriálu určitě uvidíme nejen svatbu Monicy a Chandlera, ale znovu vzplanou i uhaslé plameny romance Rosse a Rachel.V první epizodě, uváděné v USA  12. října začne Rachel žárlit na pozornost, která se dostává Monice kvůli jejím zásnubám a rozhodne se, aby k sobě přitáhla pozornost, že ona a Ross budou předstírat, že spolu spí tu noc, kdy se Monica zasnoubí. Ctižádostivá Monica vpadne do Rachelina pokoje a řekne jí : “Doufám že se s Rossem dáte zase dohromady a doufám že budete dnes v noci spolu spát. Ale varuji tě, jakmile oznámíš vaše zasnoubení, já oznámím, že jsem těhotná. Aférka Rosse a Rachel brzy přeroste v něco víc než předstírání, ale samozřejmě se objeví komplikace. Rachel, která bydlela s Phoebe dokud jejich byt nevyhořel, se nastěhuje zpět k Joeymu, zatímco Phoebe chce poskytnout Monice a Chandlerovi, se kterými bydlela, více potřebného soukromí a nastěhuje se k Rosovi. Ve vedlejších rolích by se měla vrátit Reese Witherspoon jako Rachelina sestra působící problémy a uvidíme i Chandlerovu ex-partnerku Janice (Maggie Wheeler) aspoň v jedné epizodě.

Nové díly se již natáčí 26.8.2000 
Tak se nám herci vrátili zpět do studií Warner Bros. a začalo natáčení sedmé sezóny, ze které jsou již dva díly hotové, spoilery na ně jsou také, a proto se jich i brzy dočkáte - přeložené do jazyka českého,abyste se nemuseli (ne-angličtináři) neustále radit se slovníkem při překládání.Chystám také založit sekci věnovanou jen a jen sedmé sezóně,takže se máte na co těšit. (Doufejme,že se my dočkáme u nás aspoň té šesté!) A nyní ještě jedna zprávička,která se konkrétně týká Jennifer Aniston, ta je prý už těhotná a pokud se tato zpráva oficiálně potvrdí , tak to znamená jediné(na 99 procent) - Rachel bude též v jiném stavu a to nejspíš s Rossem,no s kým asi jiným, že.Hned jak se ohledně tohoto tématu objeví něco nového ihned se to samozřejmě dovíte včas. Jinak se omlouvám,že v poslední době trochu zanedbávám Friends Again, ale mám prostě práce na hlavu, takže mi na Net ani nezbývá moc času.Ale už brzy se tahle situace změní a aktualizace budou poměrně častější.

Nejoblíbenější díl šesté sezóny 26.8.2000 
Podle ohlasu diváků se nejoblíbenějším dílem šesté sezóny stal (jak se dalo čekat) závěrečná dvoj-epizoda The One With Proposal (Nabídka k sňatku). Podrobnosti o této epizodě se dočtete asi uprostřed této stránky.  

Teen Choice Awards 26.8.2000 
Na předávání letošních udílení cen Teen Choice Awards seriál a herci měli mimořádný úspěch. Seriál Friends byl vybrán jako nejlepší komedie roku, dále pak dostali ceny Courteney Cox Arquette a její manžel David Arquette ( Vřískot 3 ) a Lisa Kudrow ( Hanging Up ) . Vyhlášení se bohužel nezúčastnili všichni herci, nýbrž jen Courteney a Lisa.

Matt LeBlanc točí v Evropě nový film 13.8.2000 
Představitel Joeyho Tribbianiho Matt LeBlanc, začal před deseti dny natáčet v Evropě komedii All The Queens Man. Natáčí se v Budapešti, a pak se štáb přesune do Vídně. Režisérem filmu je Stephan Ruzowitsky.

Jennifer Aniston si vzala Brada Pitta !!! 6.8.2000 
Po dvou a půl letech si Jennifer Aniston(31) a Brad Pitt(36) konečně řekli "ANO". Stalo se tak v sobotu , 29.července v Malibu, Los Angeles. Na svatbu bylo pozváno přes 200 hostů , mezi kterými nemohli chybět seriálový "Přátelé" , otec nevěsty - John Aniston , ale také herečka Cameron Diaz , Salma Hayek, david Spade a nebo Pittův partner z Klubu rváčů Edward Norton. Bohužel se obřadu neúčastnila matka Jennifer Nancy, se kterou už její dcera dlouho nemluví, kvůli tomu, že v jednom televizním pořadu řekla o jejím soukromí víc než měla, pak o tom napsala i knížku, míněnou jako omluvu , ale tím ještě všechno zhoršila. "Jennifer přeju moc štěstí , a přestože Brada neznám, tak vím, že je pro ní určitě ten pravý," řekla matka nejkrásnější nevěsty Hollywoodu 2000. Jennifer na sobě měla nádherné šaty Lawrence Steela, které nádherně doplňovaly sandály Manolo Blanhink.Pitt na sobě měl oblek Yves Saint Laurent's Hedi Slimane.Italka Silvia Damiani pro ně vyrobila dva nádherné prsteny z bílého zlata , její s 20 a jeho s 10 bílými diamanty. Co se týče peněz, vyskytly se zprávy, že celá svatba přišla na asi jeden milion dolarů! To je teda opravdu něco i na hollywoodskou svatbu. 

Jennifer a Brad - Svatba na spadnutí ! 22.6.2000 
Poté, co se vyskytly fámy o tom, že Brad Pitt - snoubenec Jennifer Aniston - si začal s Julií Roberts na natáčení snímku The Mexican v Mexicu, Brad hned po návratu do Los Angeles požádal Jennifer oficiálně o ruku a svatba se má prý uskutečnit nejpozději do měsíce. Potvrdil to také i John Aniston , otec seriálové Rachel, který byl přistižen, jak si kupuje oblek a prodavačce prozradil, že ho potřebuje na svatbu. No ale nic u Brada Pitta není stoprocentní. Několik málo měsíců před svatbou s Gwyneth Paltrow jí dal kopačky. Stane se to i Jen?